Valyuta məzənnəsi:
01:10 AVRO-2024: Fransadan heç-heçə, Ukrayna və Avstriya qalib gəldi - YENİLƏNİB  |     19:50 Netanyahunun müşaviri Ermənistanı təhdid etdi  |     18:04 Nazilə Səfərlinin başına iş gəldi - VİDEO  |     18:00 Eddi “Neftçi”-dən getdi  |     14:02 İlham Əliyev və Mehriban Əliyeva Nəbatat Bağında görülən işlərlə tanış olublar  |     14:00 Bu sürücülər 100 manat cərimə ediləcək  |     00:24 Efirdə aparıcı ilə ekspert arasında GƏRGİNLİK - VİDEO  |     17:48 Turisti geyiminə görə "Mall"-dan QOVDULAR - VİDEO  |     17:47 İlham Əliyev daxili işlər orqanları ilə bağlı iki sənədə dəyişiklik etdi  |     15:50 Mbappe üçün 1200 avroluq maska hazırlanacaq  |     15:00 Səhnədə konsert verən Dilarəni alqışlamaq əvəzinə, Sagopanı SƏHNƏYƏ ÇAĞIRDILAR - VİDEO  |     14:24 Vəli İsrafilov Paris-2024-də!  |     14:21 Türkiyə - Portuqaliya oyununu o idarə edəcək  |     13:35 Sonaxanımın bu hərəkəti QINANDI - VİDEO  |     13:23 Azərbaycan FİFA reytinqində irəlilədi  |     12:20 Gimnastlardan İtaliyada 13 medal  |     11:50 Gənc qız ona əxlaqsız təklif edən kişini belə İFŞA ETDİ - VİDEO  |     11:33 Ələkbər efirdə ginekoloqu ürək həkimi ilə SƏHV SALDI - VİDEO  |     11:15 FİFA reytinqində ilk: Azərbaycan 29-cu pillədə  |     11:07 Bu avtobusların sərnişinlərinin nəzərinə! - FOTO  |    
CityNews.az » Əsas » Azərbaycan millisinin heyəti açıqlandı

Əsas / Son xəbərlər / İdman

Azərbaycan millisinin heyəti açıqlandı


İyunun 7-də Albaniya, 11-də isə Qazaxıstanla yoldaşlıq görüşü keçirəcək Azərbaycan millisinin heyəti açıqlanıb.


Citynews xəbər verir ki, komandanın heyətinə 24 futbolçu cəlb olunub.

Macarıstanın Sombatxey şəhərində keçiriləcək oyunlarda millimizə Arif Əsədov rəhbərlik edəcək.

Qeyd edək ki, Albaniya ilə matç Bakı vaxtı ilə saat 21:00-da, Qazaxıstanla qarşılaşma isə saat 18:00-da başlayacaq. Hər iki oyun "Haladas SportKomplexum"da olacaq.


S

AD/SOYAD

KLUB

1

Şahruddin Məhəmmədəliyev

Adana Demirspor (Türkiyə)

2

Rəşad Əzizli

Qəbələ

3

Rza Cəfərov

Neftçi

4

Mehdi Cənnətov

Sumqayıt

5

Elvin Bədəlov

Sumqayıt

6

Bədavi Hüseynov

Qarabağ

7

Qismət Alıyev

Zirə

8

Rahil Məmmədov

LKS Lodz (Polşa)

9

Elvin Cəfərquliyev

Qarabağ

10

Anton Krivotsyuk

Daejon Hana (Cənubi Koreya)

11

Amin Seydiyev

Sabah

12

Bəhlul Mustafazadə

Qarabağ

13

Toral Bayramov

Qarabağ

14

Aleksey İsayev

Qarabağ

15

Çoşqun Diniyev

Umraniyespor (Türkiyə)

16

Emin Mahmudov

Neftçi

17

Elvin Camalov

Sabah

18

Emil Səfərov

Qəbələ

19

Vüsal İsgəndərli

Boluspor (Türkiyə)

20

Emil Mustafayev

Polissya (Ukrayna)

21

Ceyhun Nuriyev

Zirə

22

Mahir Emreli

Dinamo (Zaqreb, Xorvatiya)

23

Musa Qurbanlı

Yurqorden (İsveç)

24

Ramil Şeydayev

Kocaelispor (Türkiyə)