Valyuta məzənnəsi:
17:10 Cüdo Federasiyasının Olimpiya proqramı  |     15:27 İlham Əliyev “Enerji və bağlantı” mövzusunda dəyirmi masada iştirak edib  |     15:00 Fərid Savadov Avropa Universitet Oyunlarında qızıl medal qazandı  |     14:48 Şəbnəmin villasında hovuz keyfi - VİDEO  |     14:20 "Qarabağ" Vətənə döndü  |     13:50 Paşinyan İlham Əliyevlə görüşdən imtina etdi  |     13:30 "Qarabağ" yeni transferi rəsmən açıqladı  |     13:13 Bu tarixdən internet bahalaşır - Yeni qiymət  |     13:10 Faciəvi şəkildə ölən gəncin GÖRÜNTÜLƏRİ  |     13:01 Millimiz FİFA reytinqində mövqeyini qorudu  |     12:35 Paris-2024: Güləşçilərimizdən son hazırlıq prosesinə START  |     12:15 Vasif bahalı telefonu ilə ÖYÜNDÜ - VİDEO  |     11:49 İlham Əliyev Böyük Britaniyada səfərdədir  |     11:25 AFFA və PFL-dən qərar: 14-cü komanda müəyyənləşdi  |     10:45 Bakının əsas prospektində hərəkət dəyişdirilir  |     17:08 Şəxsiyyət vəsiqəsi ilə bağlı YENİLİK  |     17:05 Mahir Emreli maraqlı şərtlə almanlarla razılaşdı - İDDİA  |     16:20 AVRO-2024-ün ən yaxşı 10 qolu açıqlandı  |     16:10 Yığmamız qrupda sonuncu oldu  |     15:36 “Şerif”in futbolçusu "Zirə"yə meydan oxudu  |    
CityNews.az » Əsas » Çempionlar Liqasında “Fənərbağça”ya çətin rəqib

Əsas / Son xəbərlər / İdman

Çempionlar Liqasında “Fənərbağça”ya çətin rəqib


Çempionlar Liqasında II təsnifat mərhələsinin püşkü atılıb.

İdman.biz xəbər verir ki, püşkatmada 10 klub və 14 cüt iştirak edib.

Onlar II təsnifat mərhələsinin 12 cütünü müəyyənləşdiriblər. Azərbaycan çempionu "Qarabağ" və Türkiyə təmsilçisi "Fənərbaxça"nın da rəqibləri bəlli olub.

Bu raundun görüşləri iyulun 23-24-də və 30-31-də keçiriləcək.

II təsnifat mərhələsi
Çempionlar yolu

"Lüdororets" – "Dinamo" Bt cütünün qalibi - "Dinamo" Mn – "Pünik" cütünün qalibi
APOEL - "Ordabası" – "Petrokub" cütünün qalibi
"Ferensvaroş" - TNS – "Deçiç" cütünün qalibi
PAOK - "Borats" – "Eqnatiya" cütünün qalibi
"Bodo Qlmt" - RFŞ – "Larne" cütünün qalibi
"Malmö" - "Klaksvik" – "Differdanj" cütünün qalibi
"Vikinqur" – "Şemrok Rovers" cütünün qalibi - "Sparta"
"Balkani" – "Santa Koloma" cütünün qalibi - "Midtulland"
"Flora" – "Selye" cütünün qalibi - "Slovan" – "Struqa" cütünün qalibi
"Panevejis" – HİK cütünün qalibi - "Yagellonya"
"Hamrun" – "Linkoln" cütünün qalibi - "Qarabağ"
"Virtus" – "Styaua" cütünün qalibi - "Makkabi" TƏ

Liqa yolu
"Luqano" - "Fənərbaxça"
"Dinamo" K - "Partizan"

Qeyd edək ki, I təsnifat mərhələsinin matçları iyulun 9-10-da və 16-17-də keçiriləcək.